Wielkopolski Portal Senioralny

Polki po pięćdziesiątce

Polki po pięćdziesiątce
   Jak informuje Miejska Rada Seniorów w Poznaniu firma Promedica24 zaprezentowała wyniki badania związanego z kampanią społeczną “Odważ się na zmiany”.

    Być może niektóre jego rezultaty uznają Państwo za niewiarygodne, lub sprzeczne z potocznym przekonaniem i życiowym doświadczeniem. Tym bardziej warto im się przyjrzeć. Aż 82% Polek po pięćdziesiątym roku życia jest najbardziej zainteresowane podróżami i zwiedzaniem świata. Natomiast 61% Polek w tym wieku marzy o samodzielnych wakacjach. Ponad poła z tej grupy wiekowej  deklaruje, że posiada wielu przyjaciół i znajomych. Kobiety w wieku 55+ chcą iść z duchem czasu, są otwarte na „rozsądne szaleństwa”. 

    Jakże różne od stereotypu, są pragnienia Polek w sile wieku. Omawiane badania potwiedzają maksymę, iż "życie zaczyna się po pięćdziesiątce".

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego