Wielkopolski Portal Senioralny

Rehabilitacja post-Covid 60+

Rehabilitacja post-Covid 60+
    COVID-19 atakuje znienacka i nie jest łatwy do wyleczenia, zwłaszcza u osób 60+. Ci, którzy go pokonają bardzo często są narażeni na rozmaite powikłania pocovidowe. Lepiej z nimi nie czekać, aż same przejdą.

 

    Potrzebna jest fachowa opieka. Najpierw skrupulatna diagnostyka, później leczenie i rehabilitacja, Wszystko na pewno uda się, jeżeli sięgniemy po fachową poradę i opiekę. Miasto Poznań zawarło umowę na takie świadczenia dla swoich seniorów. Jeśli po 12 tygodniach od wyleczenia z koronawirusa odczuwasz nawrót dolegliwości i dyskomfort zgłoś się do punktu w budynku Hospicjum Pallium na os. Rusa 55 w Poznaniu. Umawianie na pierwszą wizytę jest możliwe za pośrednictwem Biura Poznań Kontakt, pod numerem 61 646 33 44. Osoby zakwalifikowane do programu uzyskają kompleksową ocenę geriatryczną, a następnie w zależności od potrzeb i zdiagnozowanych problemów, będą mogły skorzystać z konsultacji geriatrycznej, neuropsychologicznej, dietetycznej, z zakresu terapii zajęciowej oraz fizjoterapeutycznej. Realizatorem projektu jest Polskie Towarzystwo Gerontologiczne, z którym Miasto podpisało umowę na prowadzenie Punktu Opieki post-Covid 60+.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego