Wielkopolski Portal Senioralny

Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady prawne
    Jeśli jesteście Państwo mieszkańcami Wielkopolski – to już wystarczy, aby skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. A jeśli prowadzicie Klub Seniora, Uniwersytet Trzeciego Wieku, albo Dzienny Dom Seniora, to tym bardziej możecie skorzystać z porad prawnych. A jeśli w ogóle działacie w sektorze NGO, to ta propozycja jest dla Państwa.

   Warta rozpowszechnienia jest inicjatywa wsparcia prawnego dla organizacji pozarządowych i aktywnych mieszkańców z Wielkopolski, w szczególności z Poznania. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy dotyczącej statutów, Organizacji Pożytku Publicznego, RODO, praw autorskich, rejestracji fundacji i stowarzyszeń, interpretacji prawnych i innych zagadnień dotyczących działalności organizacji pozarządowych, to wypełnijcie formularz i umówcie się na spotkanie z prawnikiem. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego