Wielkopolski Portal Senioralny

Pierwszy raz za granicą! Casting do programu TV

Pierwszy raz za granicą! Casting do programu TV
Jeśli tak się złożyło, że nigdy Państwo nie byliście na wakacjach za granicą -  to teraz jest niezwykła okazja. Można wyjechać do ciepłych krajów z bliską osobą  i to za darmo...

Polska telewizja TTV, działająca w strukturach telewizji TVN planuje realizację drugiej edycji reality show "Pierwszy raz za granicą". Autorzy programu poszukują osób, które nigdy nie wyjeżdżały poza granice Polski. Organizatorzy do udziału w programie szczególnie zapraszają seniorów. Na pewno wiele starszych i niezbyt zamożnych osób nigdy nie opuszczało swojego rodzinnego gniazda. Wybrani uczestnicy będą mogli zabrać na zagraniczne wakacje jedną bliską pełnoletnią osobę, która również nigdy nie była poza granicami kraju. Telewizja pokrywa uczestnikom programu koszty trzydniowego wyjazdu, czyli przeloty, hotele, wyżywienie oraz atrakcje na miejscu. Aby wziąć udział w programie wystarczy zgłosić chęć udziału w nim. W zgłoszeniu należy opisać krótko z kim i dlaczego chcielibyście państwo wyruszyć w podróż swoich marzeń. Należy również dołączyć wasze zdjęcie i numer telefonu, pod którym organizatorzy będą mogli skontaktować się z państwem. Wstępnie wybrane osoby zostaną zaproszone na próby kamerowe do Warszawy. A to już jest dużą atrakcją. Koszt wyjazdu należy pokryć we własnym zakresie. Przy okazji informujemy, że bilet "Polskim Busem" na trasie Poznań  - Warszawa kosztuje zaledwie 24 złote.

Zgłoszenie należy przesłać do końca lutego 2017 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego