Wielkopolski Portal Senioralny

Warto biegać

Warto biegać
   Chociaż w pewnym sensie nadal obowiązuje zasada „zostań w domu”, to na szczęście możemy swobodnie wejść do lasu i na dodatek bez maseczki pobiegać sobie.Okazją może być VII Bieg Zimowy.

   Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie już po raz siódmy organizuje Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym. Ze względu obecną sytuację epidemiologiczną w tym roku będzie trochę inaczej wyglądał. Odbędzie się on w dwóch turach. Na 10 kilometrową trasę część uczestników wyruszy o godz. 9.30, natomiast pozostali rozpoczną bieg o godz. 13.00.  Bieg ma charakter charytatywny. Przy odbiorze pakietu startowego kosztującego 40 zł będzie można umieścić dobrowolny datek do puszki na rzecz WOŚP. Na mecie nie zabraknie dla uczestników medalu, koca termicznego, ciepłego posiłku, rozgrzewających napoi oraz ogniska. Start oraz meta usytuowane są na kąpielisku Glinianki w Mosinie. Bieg odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Więcej w tej kategorii: « Powojenny Poznań Głos Seniora TV »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego