Wielkopolski Portal Senioralny

Radosne święta

Radosne święta
    Mimo pandemii koronawirusa tegoroczne Święta Bożego Narodzenia mogą być dla nas pogodne i pełne rodzinnego ciepła. Przygotowanie ich ułatwi nam poznańska „Radosna resturacja"

   Często nie możemy już jeść tego, co byśmy chcieli. Wielu z nas jest na diecie cukrzycowej, wątrobowej i jedynie Bóg raczy wiedzieć na jeszcze jakiej. Nie, nie – nie jesteśmy hipsterami - czyli młodymi karierowiczami, którzy dla tzw. szpanu są wegetarianami i coś tam jeszcze. Ze względu na zdrowie bliżej nam do kompletnie zapomnianej dzisiaj opcji bycia jaroszem. Ciekawe, kto z tych „młodych wilków” wie co to znaczy i czy kiedykolwiek słyszeli takie słowo. Nie mówiąc w ogóle o związanej z tym filozofii zdrowego żywienia?

   Naprzeciw potrzebom naszego pokolenia wyszli właściciele nowo otwartej poznańskiej restauracji „Radosna”. Z okazji zbliżających się świąt przygotowali dla nas atrakcyjne promocje. Sięgają one nawet do 30% i tak już bardzo przystępnej ceny. Osoby, które złożą i opłacą zamówienie na świąteczne dania najpóźniej do poniedziałku 14 grudnia na hasło "Brawo Senior" otrzymają 10% zniżki. Natomiast przy osobistym odbiorze zamówienia otrzymamy kolejne 5% zniżki. Ponadto od piątku 11 do środy 15 grudnia „Radosna restauracja” organizuje kiermasz świątecznych pierogów z dużą ilością przeróżnych farszy oraz dojrzewających pierników wypiekanych według staropolskiej receptury - wszyscy seniorzy otrzymają 30% zniżki. Czy można wyobrazić sobie piękniejsze święta?

   Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ lub pod numerem telefonu 570 024 024.

18 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego