Wielkopolski Portal Senioralny

Nie jesteśmy sami - konkurs fotograficzny

Nie jesteśmy sami - konkurs fotograficzny
   „Policja prosi o nie gromadzenie się i dla własnego bezpieczeństwa pozostanie w domach”. Takie komunikaty słyszane wiosną były przerażające. Najstarsi Polacy nie przypominali sobie czegoś podobnego, a widzieli w swoim życiu… nie jedno!

   „Nie jesteśmy sami w czasie pandemii” to temat konkursu fotograficznego, który ogłaszamy dzisiaj. Do wtorku 15 grudnia, oczekujemy na nadsyłane drogą elektroniczną fotografie pokazujące jak spędzamy ten trudny czas. Może to być portret drugiego, bliskiego człowieka w maseczce, zwierzę, widok z okna… wszystko zależeć będzie od naszego wyboru, wrażliwości, intencji, nastroju. Chcemy poruszyć Państwa zmysły obserwacji, wyobraźnię, uwolnić twórczą aktywność, wreszcie zaprosić do opisania otaczającego nas świata - w czasach światowej pandemii koronawirusa. Któż może to lepiej zrobić, jak nie my – świadkowie zdarzeń, które toczyły się przez wiele dekad. Chcemy również, aby Państwo  znaleźli w „czasach zarazy” nowe piękno, uciekli od samotności i nierzadko myśli depresyjnych. Może i w ten sposób będzie łatwiej przetrwać, a przecież chcemy tego i musimy poradzić sobie ze złym czasem.

   Na uczestników konkursu czekają cenne nagrody rzeczowe. Główną będzie smartfon, który, być może, ułatwi kontakt ze światem i pozwoli na rejestrację codzienności, sprawiając radość kontaktu z ludźmi, bliskimi i nowymi znajomymi. Pokażmy sobie nawzajem otaczający świat, część naszego życia, którą chcemy się podzielić. Zapraszamy do udziału w konkursie! Wszystkie nadesłane fotografie opublikujemy na naszym portalu, a może nawet powstanie z nich coś więcej…

   Poniżej znajdziecie Państwo Regulamin oraz Kartę Zgłoszenia. Prace prosimy nadsyłać do wtorku 15 grudnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

32 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę