Wielkopolski Portal Senioralny

TeleRada

TeleRada
   Codziennie pod numerem telefonu 800 805 605 porad udzielą: dietetyk, prawnik, pracownik socjalny, rzecznik konsumentów, lekarz i farmakolog.

Każdego dnia tygodnia od poniedziałku do piątku inny ekspert. A zatem w poniedziałek dietetyk, we wtorek prawnik, w środę pracownik socjalny, we czwartek rzecznik konsumentów, w piątek lekarz i farmakolog.

TeleRada 800 805 605
•    Poniedziałek 9.00-12.00
Specjalista medycyny alternatywnej i żywienia
•    Wtorek 16.00-18.00
Prawnik
•    Środa 10.00-13.00
Specjalista w zakresie spraw socjalnych
•    Czwartek 9.00-12.00
Rzecznik konsumentów
•    Piątek 15.00-17.00
Farmaceuta

    Warto to wydrukować i powiesić lub położyć gdzieś w widocznym miejscu i korzystać na co dzień. Pomysłodawcami akcji są Fundacja Enea i Stowarzyszenie My 50+ oraz studenci medycyny i farmacji z nauczycielami akademickimi z Pracowni Geriatrii Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego