Wielkopolski Portal Senioralny

Festiwal OFF CINEMA on line

Festiwal OFF CINEMA on line
    Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA, czyli poznańskie święto dokumentu, ma miejsce po raz 24. Ale za to pierwszy raz odbędzie się w obiegu ogólnoplanetarnym.

    Konkursowe filmy będzie można obejrzeć nawet wtedy, gdy komuś nie uda się dotrzeć na seanse w salach kinowych poznańskiego Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Cieszymy się, że 30 filmów, jakie wybraliśmy spośród setek zgłoszonych – mówi dyrektor Festiwalu prof. Mikołaj Jazdon. Będzie można je obejrzeć na seansach w sieci, za pośrednictwem platformy streamingowej Bilety24.pl – dodaje. Na Festiwalu zostaną zaprezentowane dokumenty z Austrii, Białorusi, Chin, Francji, Hiszpanii, Izraela, Luksemburga, Niemiec, Rosji, Szwecji, USA, Włoch i oczywiście Polski.

    Organizatorem Festiwalu jest Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu i potrwa do niedzieli 18 października. Więcej informacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego