Wielkopolski Portal Senioralny

Targi VIVA SENIORZY – odwołane!

Targi VIVA SENIORZY – odwołane!
   Wielu seniorów, nie tylko z Wielkopolski, oczekiwało na kolejne spotkanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wbrew optymistycznym zapowiedziom sprzed kilku miesięcy, tegoroczna edycja Targów niestety nie odbędzie się.

     Każdego roku uczestnictwo w tej imprezie przynosiło nam wiele radości. Dowiadywaliśmy się o ciekawych propozycjach spędzania wolnego czasu, czy możliwościach aktywnego funkcjonowania, mimo naturalnych w tym wieku schorzeń. Mogliśmy także uczestniczyć w licznych warsztatach m.in. kulinarnych, psychologicznych, czy tanecznych. Mogliśmy nawiązywać nowe kontakty, które nierzadko owocowały wspólnymi spotkaniami, a nawet długotrwałymi przyjaźniami. Mogliśmy również uczestniczyć w koncertach idoli z naszej młodości. 

   Niestety z uwagi na zagrożenie COVID-19 odwołano XI edycję Targów VIVA SENIORZY. Decyzję podjęto po przeanalizowaniu wszystkich argumentów „za i przeciw”. Ostatecznie zwyciężył zdrowy rozsądek. Głównym czynnikiem decydującym o odwołaniu imprezy było zbyt duże zagrożenie możliwością zarażenia się uczestników Targów kornawirusem. Spotkanie w jednym miejscu bardzo dużej ilości osób nie tylko z Poznania, ale również przyjezdnych z różnych regionów kraju, nie jest wskazane w obecnej sytuacji. Skądinąd powszechnie było wiadomo, że jesienią będziemy mieli dziennie wykrywanych nawet kilka tysięcy osób zakażonych koronawirusem.


   Pamiętajmy jednak, że nie tylko poznańska impreza została odwołana. Przecież w tym roku nie odbyła się także OLIMPIADA !!!

Media

{YouTube}
{/YouTube}

448 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę