Wielkopolski Portal Senioralny

Historia Wielkopolski - kalendarium

Historia Wielkopolski - kalendarium
    Dzięki Fundacji Wspierania Rozwoju Kultury ANIMACJA możemy dowiedzieć się, co ważnego wydarzyło się w Wielkopolsce. A każdego kolejnego dnia zdarzały się ważne i ciekawe rzeczy.

   Znany i lubiany aktor, bliska sercu gwara poznańska, trochę historii i współczesności - w pigułce dobrze przygotowanej, fachowo skrojonej i precyzyjnie zmontowanej. Na naszym portalu codziennie prezentujemy nowy odcinek programu telewizyjnego „Wielkopolski dzień – kalendarium”. W kilka minut można zdobyć dużo wiedzy, informacji, oraz zrelaksować się. Atrakcyjny i miły w oglądaniu kalejdoskop. Oglądajmy razem Kalendarium,  nasze, bo Wielkopolskie! Kalendarium zostało przygotowane przez Fundację Wspierania Rozwoju Kultury ANIMACJA ze środków Unii Europejskiej. W swoim czasie było ono codziennie emitowane w TVP Poznań. Zapraszamy Państwa codziennie na naszą stronę internetową!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego