Wielkopolski Portal Senioralny

Czerniejewo - teledysk świąteczny

Czerniejewo - teledysk świąteczny
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia seniorzy z Czerniejewa nagrali specjalny teledysk świąteczny.

Powstał on z potrzeby serca najstarszych mieszkańców gminy. Chcieli oni po raz kolejny pokazać pozytywny wizerunek seniora, aby przełamywać stereotypy. Pragnęli także promować aktywne spędzanie czasu razem oraz udowodnić, że seniorzy idą z duchem czasu. Jednocześnie w ten szczególny sposób chcieli podziękować mieszkańcom za okazane dobre serce i wsparcie w realizacji wszelkich działań. Seniorzy z Czerniejewa uczestniczyli w tym roku m.in. w dwóch ciekawych projektach. Pierwszym z nich jest musical "A w sercu ciągle maj", który powstał w oparciu o piosenki Kabaretu Starszych Panów. Drugi nosił nazwę "Każde pokolenie ma teraz swój czas" w trakcie którego odbyło się szereg działań promujących aktywność międzypokoleniową.

Czerniejewo jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej leżącej w powiecie gnieźnieńskim. Zapraszamy Państwa do obejrzenia tego ciekawego teledysku.

 

 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

42 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę