Wielkopolski Portal Senioralny

Prorocy bez procy!!!

Prorocy bez procy!!!
    Maciej Stuhr powiedział ostatnio, że pomimo epidemii cieszy się, że wreszcie ma czas dla rodzinny. Ciekawe co powie za trzy miesiące, albo za pół roku? Co powie tym, którzy nie mają pracy od kilku lat i są zmuszeni do bycia w domach już od bardzo długiego czasu. Czy nadal będzie taki wesoły?

    Niestety od lat mamy do czynienia z tzw. „prorokami”. Publicznie wypowiadają się na tematy, o których nie mają bladego pojęcia. Ale robią to, bo wydaje im się że mają jakąś misję do spełnienia. Należy tutaj wymienić aktora Macieja Stuhra, piosenkarza Pawła Kukiza oraz muzyka Zbigniewa Hołdysa. Obecna sytuacja jednoznacznie wykazała, że tak naprawdę nie mają oni nic do powiedzenia. No bo czy przekazali Polakom jakąś ważną poradę? Czy przekazali środki finansowe dla szpitali? No nie… A młody Stuhr cieszy się, że może być w domu. I nich już tam pozostanie.

    Na szczęście Fundacja Jurka Owsiaka działa tak, aby wspomóc polski System Zdrowia. A "prorocy" utnkęli w swoich domach!!!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego