Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Koncert Marszałkowski

Poznań - Koncert Marszałkowski
Już wkrótce będziemy obchodzili 98 rocznicę zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Należy dodać, że było ono jednym z nielicznych polskich zbrojnych Powstań, które zakończyło się zwycięstwem.

Niektórzy historycy twierdzą, że Marszałek Piłsudski nie wygrał by wojny z Bolszewikami i nie obronił Warszawy, gdyby nie uczestniczyły w nim wojskowe formacje z Wielkopolski. Dzięki uczestnictwu w Powstaniu były one dobrze zaprawione w boju. Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak postanowił w sposób wyjątkowy uczcić 98 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Uzupełnieniem oficjalnych obchodów będzie specjalny koncert w Filharmonii Poznańskiej. Udział w nim weźmie chór Poznańskie Słowiki. Na organach będą grali Sławomir Kamiński oraz Maciej Bolewski. Natomiast dyrygować będzie Maciej Wieloch. Koncert odbędzie  27 grudnia o godz. 19.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Stu poznańskich seniorów będzie mogło kupić ulgowe bilety na ten koncert za jedyne 10 złotych. Wystarczy, że w kasie Filharmonii użyją magicznego hasła "Benia dla każdego". Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00. 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego