Wielkopolski Portal Senioralny

Codzienne kino dla wszystkich

Codzienne kino dla wszystkich
   Obecna sytuacja wymusza na nas, abyśmy nie wychodzili z domu. Aby Państwu umilić ten czas postanowiliśmy codziennie prezentować wartościowy film.

    Kina, teatry, muzea, a nawet Kluby Seniora i Dziennie Domy Opieki są zamknięte. Jak więc mamy spędzić ten przymusowo wolny czas? Nasza redakcja postanowiła, że codziennie będziemy umożliwiali Państwu obejrzenie ciekawego filmu. Na początek proponujemy zapoznanie się z tzw. półkownikiem. Tak nazywano filmy zatrzymane przez Cenzurę. Jednym z takich obrazów był film Jerzego Skolimowskiego „Ręce do góry”. Powstał on w 1967 roku. Jednak taśmy z nim zostały złożone na półki. Dopiero na fali entuzjazmu 1980 roku, umożliwiono twórcy dokończenie filmu oraz jego dystrybucję.

   Zapraszamy Państwa do obejrzenia tego niezwykłego filmu. Wystarczy nacisnąć TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę