Wielkopolski Portal Senioralny

„Zakochani są między nami”

„Zakochani są między nami”
     Skoro nie jest wskazane abyśmy spotykali się, to proponujemy Państwu obejrzenie ciekawego filmu sprzed lat. Jest nasza propozycja na umilenie czasu, który powinniśmy spedzać głównie w domu.

    Film powstał w 1964 roku, czyli dość dawno. Nazywa się „Zakochani są między nami”. Generalnie twórcy filmu są dzisiaj mało znanymi postaciami z wyjątkiem Magdaleny Zawadzkiej, która zagrała główna rolę.Również Bogdan Łazuga pojawia się w filmie kilkakrotnie. Nie zamierzamy zdradzać Państwu fabuły. Jedyne co możemy zrobić, to zaprosić Państwa na jego projekcję. Wystarczy nacisnąć TUTAJ

62 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę