Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Aktywni +

Poznań - Aktywni +
Osoby po 50. roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych. Niestety warunkiem jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności. 

Zajęcia rehabilitacyjne adresowane są do starszych mieszkańców Poznania. Aby z nich skorzystać trzeba posiadać orzeczenie o niepełnosprawności. Zajęcia obejmują siedem godzin ćwiczeń i konsultacji dietetycznych. - Połączenie diety z odpowiednio dobranymi zajęciami fizjoterapeutycznymi powoduje szybką poprawę stanu zdrowia - mówi doktor nauk medycznych Marta Bogusz-Czerniewicz. Zajęcia będą odbywały się w grudniu przez kolejne pięć dni każdego tygodnia. I tak najblizsze zajecia będą odbywały się w dniach od 12 do 16 grudnia. Następne w kolejnych tygodniach grudnia. Aby się na nie zapisać wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 533 38 00 88, lub wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia organizuje Fundacja Senior Active na terenie swojego Dziennego Domu Opieki Medycznej mieszczącego się na ul. Tylne Chwaliszewo 25. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Poznań.

21 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę