Wielkopolski Portal Senioralny

Wojna Domowa

Wojna Domowa
    Aż się łezka w oku kręci. Nie żyje Jerzy Gruza. Reżyser tak kultowych seriali, jak „Wojna domowa”, czy „Czterdziestolatek”.

    Jego wieloletnia przyjaciółka Tatiana Sosna-Sarno (ach, kto z Państwa pamięta taką zmysłową aktorkę) przekazała informację o ostatnich dniach życia Jerzego Gruzy. Spędził je w luksusowym domu seniora. Miał tam całodobową kontrolę pielęgniarki oraz lekarza. Miesięczny koszt pobytu w takiej ekskluzywnej placówce wynosił 4,2 tys. złotych miesięcznie. Ale dla osoby, która żyła z tantiem za zrealizowane wspaniałe filmy i seriale, to nie była wygórowana kwota.

    Jakim go zapamiętamy? Zapewne, jako twórcę, który starał się nam umilić życie w bezbarwnym PRL-u. Dlatego zapraszamy Państwa do przypomnienia sobie serialu „Wojna domowa”. Aby zobaczyć pierwszy odcinek wystarczy nacisnąć TUTAJ

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego