Wielkopolski Portal Senioralny

„(Nie)znajomi” w kinie Helios

„(Nie)znajomi” w kinie Helios
    Czy coś ciekawego może się wydarzyć, gdy cały film rozgrywa się w jednym mieszkaniu przy wspólnej kolacji? Okazuje się, że jak najbardziej może.

    „(Nie)znajomi” to polska wersja włoskiego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Ten film doczekał się całej masy remakeów, które powstawały na całym świecie. Kilkanaście różnych wersji udowodniło, że to świetny i bardzo uniwersalny scenariusz, który można swobodnie dostosowywać po swojemu, do warunków kraju, w którym żyjemy. Fabuła filmu jest prosta. Na kolacji spotykają się trzy pary. Ktoś wpada na pomysł, aby tego wieczoru wszyscy czytali na głos swoje wiadomości oraz odbierali telefony na głośnomówiącym. Przyjaciele początkowo się wzbraniają, ale ostatecznie każdy daje się wkręcić zabawę. I tak właśnie zaczyna się pasmo pomyłek, sekretów, wstydu i wielkich kłótni. W filmie występują m.in. Maja Ostaszewska, Kasia Smutniał i Tomasz Kot.

    Film będzie można zobaczyć w ramach cyklu „Kultura dostępna” w czwartek 13 lutego o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł.

Dodatkowe informacje

  • Do zobaczenia w sieci kin: Do zobaczenia w sieci kin

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego