Wielkopolski Portal Senioralny

Dla miłośników ogrodnictwa

Dla miłośników ogrodnictwa
     Wielu z nas spędza wiele czasu na działce, albo na swoim balkonie. Zawsze celem są piękne rośliny, które zachwycą nie tylko nas samych.

     Wychodząc na przeciw pasji wielu osób będących na emeryturze Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują imprezę adresowaną do miłośników barwnych ogrodów. Nazywa się ona „Gardenia”. Będziecie mogli Państwo spotkać się zarówno z producentami drzew, krzewów i sadzonek, ale także z dystrybutorami akcesoriów ogrodniczych. Organizatorzy pokażą zwiedzającym nowości, jakie producenci i dystrybutorzy planują na sezon 2020.

Targi odbywają się w dniu 15 lutego i bilet wstępu kosztuje 30 zł. Jednak kupując bilet przez Internet  seniorzy mogą skorzystać z 15% zniżki. Kod na zniżkę dla seniorów do wpisania przy zakupie biletów to „SENIOR”. Jest to możliwe po wejściu TUTAJ

 

 

32 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę