Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – bezpłatny koncert

Poznań – bezpłatny koncert
    „Powróćmy, jak za dawnych lat” to nazwa koncertu, na który zaprasza prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Jest on adresowany do poznańskich seniorów.

   Mimo trudnej sytuacji finansowej, w jakiej znalazły się wszystkie samorządy, władze Poznania nie zapominają o swoich najstarszych mieszkańcach. Przygotowano specjalny Koncert Noworoczny. Usłyszymy na nim najpiękniejsze stare melodie. Trudno jest zadowolić wszystkich, bo seniorzy stanowią bardzo rozległą grupę wiekową. Są wśród nich zarówno osoby mające 60 lat, jak i ich rodzice. Zapewne dlatego postawiono na sprawdzony repertuar w wykonaniu artystów związanych Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Podczas koncertu nie zabraknie podsumowań starego roku oraz życzeń noworocznych.

   Koncert odbędzie się w czwartek 30 stycznia o godz. 15.00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego na ul. Przybyszewskiego 37a. Aby otrzymać bezpłatne wejściówki należy zatelefonować tydzień wcześniej  tj. 23 stycznia od godz. 14.00  na numer telefonu 61 646 33 44 (po połączeniu należy wybrać 0, a następnie  ponownie 0). Aby dokonać rezerwacji, należy podać sześciocyfrowy numer Karty Seniora – „Poznańskiej Złotej Karty”, oraz swoje imię i nazwisko. Każdy może zarezerwować dwie wejściówki.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę