Wielkopolski Portal Senioralny

Samochodowy Rajd Seniora

Samochodowy Rajd Seniora
    Wbrew obiegowym opiniom osoby starsze doskonale radzą sobie za kierownicą. Jeżdżą rozważnie i niezbyt prędko. Zazwyczaj mają wieloletnią praktykę.

    W dniu Święta Niepodległości odbędzie się w Poznaniu XII Ogólnopolski Samochodowy Rajd Seniora. Dla uczestników, którymi mogą być osoby po 60-tym roku życia, przygotowano 40-kilometrową trasę turystyczną w okolicach Toru “Poznań”. Niewątpliwą atrakcją na trasie rajdu będzie zwiedzanie niedawno otwartego Muzeum Broni Pancernej. Ponadto na samym torze odbędzie się próba samochodowa oraz pokazy i prelekcje. Rajd połączony będzie bowiem z seminarium na tematy związane z uczestnictwem osób starszych w ruchu drogowym. Uczestnicy Rajdu otrzymają ciepły posiłek i tradycyjne rogale barcińskie. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 61 853 61 03. Można także wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt uczestnictwa to 25 zł od osoby. Więcej informacji znajduję się na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego www.aw.poznan.pl.

    Organizatorem Rajdu jest Automobilklub Wielkopolski przy wsparciu finansowym Powiatu Poznańskiego i Miasta Poznania. Początek imprezy planowany jest na godz. 9.00 w dniu 11 listopada.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego