Wielkopolski Portal Senioralny

Dopiewska Jesień Teatralna

Dopiewska Jesień Teatralna
Dla miłośników animacji teatralnej seniorów przygotowano kolejny Festiwal. Jest nim XII Dopiewska Jesień Teatralna. Przyjadą na nią seniorzy z wielu wielkopolskich ośrodków.

    Już tradycyjnie zjadą się do Dopiewa podopieczni Domów Pomocy Społecznej oraz członkowie Klubów Seniora i Uniwersytetów Trzeciego Wieku z całej Wielkopolski. Będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia teatralne. Nie spodziewajmy się wybitnych spektakli, bo nie oto tu chodzi. Amatorskie spektakle mają za zadanie aktywizowanie osób starszych. Na scenie zaprezentują się grupy teatralne z Dopiewa, Lisówek, Poznania, Biedruska, Stęszewa, Przeźmierowa, Buku, Opalenicy, Grodziska Wlkp. Od 2018 roku przyznawana jest “Danuśka”- nagroda specjalna dla Osobowości Scenicznej, która zostaje przyznana jednemu uczestnikowi przeglądu za szczególne zdolności i wyróżniającą grę aktorską.

    Przegląd odbędzie się w poniedziałek 18 listopada w Sali Widowiskowej w Konarzewie. Początek występów zaplanowany jest na godz. 13.00. Imprezę swoim honorowym patronatem objął starosta poznański Jan Grabkowski.

57 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę