Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Era jazzu

Poznań - Era jazzu
    Będzie to jedyny taki koncert. Tym razem wystąpi Stanley Jordan.  Jest genialnym, amerykańskim wirtuozem gitary i zaprosił do współpracy Poznań Jazz Philharmonic Orchestra.

    Miłośnicy muzyki jazzowej będą na pewno zadowoleni. Tym razem do Poznania przyjedzie z Chicago wybitny gitarzysta jazzowy Stanley Jordan. Za namową twórcy cyklu koncertowego Dionizego Piątkowskiego wystąpi on wspólnie z  Poznań Jazz Philharmonic Orchestra. Koncert będzie wyjątkowy, bo zdarzy się tylko raz. Prace nad nim trwały ponad trzy lata. Usłyszymy nie tylko standardy jazzu, ale także kompozycje Mozarta, Bartoka oraz hity The Beatles i Led Zeppelin. Nie zabraknie także kompozycji poznańskich muzyków.  Czeka nas niezwykłe wydarzenie koncertowe, które zostanie zarejestrowane i wydane na płycie.

     Koncert odbędzie się w sobotę 9 listopada o godz. 19.00 w Auli UAM w Poznaniu. Bilety nie są tanie, bo kosztują od 80 do 150 zł. Można je kupić w Internecie na stronie Bilety24.pl
 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

97 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę