Wielkopolski Portal Senioralny

Tydzień w telewizji 02 – 08 listopada

Tydzień w telewizji 02 – 08 listopada
    W tym tygodniu czekają nas ciekawe reportaże, filmy dokumentalne i fabularne. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.

     W sobotę 2 listopada polecamy dwa filmy fabularne. O godz. 21.30 w TVP 1 będzie można zobaczyć „spectra”, czyli jeden z najnowszych filmów o agencie 007. Twórcy powstałego cztery lata temu filmu zapewniają doskonałą rozrywkę. Natomiast o godz. 22.00 w TVN rozpocznie się emisja obrazu „Bridget Jones 3”. Jest to kolejna odsłona miłosnych perypetii nieporadnej bohaterki. Co się tym razem przydarzy 43 letniej bohaterce przekonamy się oglądając film.

    W niedzielę o godz. 15.55 w TV NOVA warto obejrzeć film dokumentalny „Świat według Amazona”. Jest opowieść o międzynarodowym imperium zarządzanym przez najbogatszego człowieka świata. Sklep internetowy Amazon zrewolucjonizował współczesną gospodarkę. Natomiast perypetie inżyniera Karwowskiego będziemy mogli sobie przypomnieć oglądając film „Motylem jestem, czyli romans czterdziestolatka”. Emisja rozpocznie się o godz. 17.00 w telewizji Super Polsat.

   W poniedziałek 4 listopada polecamy Państwu film dokumentalny „Aktorka”. Jest to biografia wybitnej polskiej aktorki Elżbiety Czyżewskiej. Obraz opowiada o jej sukcesach filmowych w latach 60. ubiegłego wieku i trudach życia na emigracji w USA. Emisja odbędzie się o godz. 18.00 w TVP Kultura.


   We wtorek o godz. 17.10 TVP Historia zaprezentuje film dokumentalny „Siedemnastu wspaniałych”. Jest to opowieść o amerykańskich lotnikach, którzy wzięli udział w wojnie polsko – bolszewickiej. Natomiast o godz. 21.55 w TVP 1 będzie można zobaczyć polskie reportaże w cotygodniowym Magazynie Ekspresu Reporterów.

   W środę 6 listopada polecamy Państwu widowiskowy film Oliviera Stone’a „Aleksander”. Obraz opowiada o wyprawach i podbojach Aleksandra Wielkiego. Przez osiem lat podbił on 90% ziem ówczesnego świata. W tytułową rolę wcielił się Colin Farrell.


   W czwartek Telewizja Super Polsat o godz. 20.00 przypomni doskonały film „Ojciec chrzestny”. Obraz opowiada o włoskiej mafii działającej w USA. W filmie występują m.in. Marlon Brando, Al Pacino i Robert Duvall. Natomiast o godz. 21.00 w TVN 7 będzie można zobaczyć melodramat „Słodki listopad”.  Jest to historia nowojorskiego biznesmena, który zakochuje się w dziewczynie, co miesiąc zmieniającej kochanków. Kiedy jednak sama zakochuje się w młodym biznesmenie nie chce poddać się uczuciom.

   W piątek 8 listopada będziemy mogli przypomnieć sobie doskonały film sensacyjny „Tożsamość Bourne’a”. Cierpiący na amnezję młody mężczyzna próbuje dowiedzieć się kim jest. Pewne okoliczności wskazują na to, że nie był zwykłym człowiekiem, gdyż zbyt dużo ludzi wciąż nim się interesuje. Film wyemituje TVN o godz. 22.10.

   Poniżej przedstawiamy zwiastun filmu „Bridget Jones 3”

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego