Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – Oaza Miłości

Poznań – Oaza Miłości
    Pod tym tytułem odbędzie się wyjątkowy wieczór taneczny zorganizowany z myślą o osobach samotnych. Imprezę poprowadzi gwiazda telewizyjna Marta Manowska.

   Jeśli macie Państwo ukończone 60 lat (kobiety) i 65 lat (mężczyźni), to możecie stanąć na parkiecie tanecznym i poznać ciekawą osobę. Impreza odbywać się będzie według oryginalnego scenariusza. Poziom zabawy zapewnia prowadząca Marta Manowska, która znana jest m.in. z programu telewizyjnego „Sanatorium miłości”. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu trzeba zgłosić się oraz zostać zakwalifikowanym. Zgłoszenie musi zawierać takie informacje, jak  nr PESEL, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, informację o wykształceniu, zainteresowaniach i dotychczasowej aktywności zawodowej, uzasadnienie, dlaczego chcą wziąć Państwo udział w wydarzeniu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Należy dołączyć także swoje zdjęcie. Czasu jest bardzo mało, gdyż zgłoszenia przyjmowane są tylko do piątku 8 listopada na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Koszt udziału w wydarzeniu to 20 zł. Uczestnicy mają zapewniony ciepły posiłek, zimny bufet oraz dobrą zabawę. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 603 338 656.

 Impreza odbędzie się w sobotę 16 listopada o godz. 19.00 w restauracji Oaza nad Jeziorem Strzeszyńskim. Projekt realizowany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania we współpracy z Teatrem Muzycznym w Poznaniu.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego