Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat poznański - „Zdrowy senior”

Powiat poznański - „Zdrowy senior”
    Powiat poznański dba o osoby starsze. Dlatego organizuje specjalne szkolenia dla seniorów i ich opiekunów. Są one bezpłatne.

    Warsztaty mają charakter edukacyjno-profilaktyczny. Dotyczyć one będą chorób otępiennych, depresji, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń neurologicznych. Zajęcia prowadzone będą przez lekarzy specjalistów - neurologa i gerontologa. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Kleszczewa i Kostrzyna w dniu 6 listopada, a mieszkańców Czerwonaka w dniu 25 listopada. W Swarzędzu warsztaty odbędą się 6 grudnia, a dzień później w Kórniku. Ponadto odbędą się one w Pobiedziskach i Murowanej Goślinie.  Zajęcia są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział należy wcześniej zapisać się. Można to zrobić dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 pod nr telefonu  724 976 584. Zgłoszenie można również wysłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Realizatorem zadania jest Fundacja PETRA senior ze środków budżetowych powiatu poznańskiego. W załączeniu zamieszczamy szczegółowy harmonogram warsztatów.

78 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę