Wielkopolski Portal Senioralny

Targi - Viva Seniorzy!

Targi - Viva Seniorzy!
     Cztery strefy tematyczne, liczne warsztaty i prezentacje oraz koncerty gwiazd – to wszystko wydarzy się podczas jubileuszowych targów „Viva Seniorzy!”.

    Już po raz dziesiąty odbędą się w Poznaniu największe w Polsce targi produktów i usług dla seniorów. Targi zostaną podzielone na cztery bloki tematyczne - aktywność, zdrowie, wiedza i otoczenie. Swoje stoiska będą miały zarówno firmy oferujące produkty i usługi dla osób starszych, jak i organizacje pozarządowe. W tej grupie nie zabraknie Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Swoje stoiska będą również miały Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach, Wielkopolskie Muzeum Niepodległości oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Zorganizuje ono konferencję „Polska dostępna dla seniorów”. Wśród tematów poruszonych podczas  konferencji będzie m.in. dostępność architektoniczna, nowoczesne technologie jako element wsparcia w opiece nad seniorami , zwiększenie udziału osób 60+ w rozwoju cyfrowej gospodarki. Ciekawie zapowiada się także Strefa Zdrowia Herbapolu. W hali targowej będzie również funkcjonowała scena muzyczno – sportowa, na której będą odbywały się pokazy gimnastyki i układów tanecznych. Przygotowano także liczne warsztaty i wykłady. Dużą atrakcją będą koncerty muzyczne w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej oraz wywodzącej się z Poznania Haliny Frąckowiak. Nie sposób wymienić wszystkie wydarzenia, dlatego zamieszczamy poniżej szczegółowy program.

   Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Samorządem Województwa Wielkopolskiego i Miastem Poznań. Współorganizatorem jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i poznańskie Centrum Inicjatyw Społecznych. Targi odbędą się w piątek i sobotę 25 i 26 października w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet jednodniowy kosztuje 13 zł, a dwudniowy 20 zł.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego