Wielkopolski Portal Senioralny

„Powrót” w kinie Helios

„Powrót” w kinie Helios
    Magdalena Łazarkiewicz w swoim najnowszym filmie stawia trudne pytanie. Czy rzeczywiście przestrzegamy chrześcijańskiego systemu wartości?

   Kiedy bohaterka filmu pojawia się w domu, wszyscy zachowują się, jakby zobaczyli ducha. Dwa lata wcześniej uciekła z chłopakiem, który zgotował jej piekło, sprzedając do burdelu. Ma siniaki i blizny, ale nikt nie pyta, co się stało, jak pomóc. W konserwatywnej społeczności nastolatka spotyka się z ostracyzmem. Dziewczyna nie zamierza jednak odgrywać roli ofiary. Buntuje się przeciw hipokryzji otoczenia, które rzekomo wyznając chrześcijański system wartości, zaprzecza mu swym postępowaniem.

    Kolejny film z cyklu „Kultura dostępna” będzie można zobaczyć w czwartek 10 października o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim kinie HELIOS w Galerii "Posnania". Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu. Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł.

Dodatkowe informacje

  • Do zobaczenia w sieci kin: Do zobaczenia w sieci kin

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego