Wielkopolski Portal Senioralny

Czego szukamy w Internecie?

Czego szukamy w Internecie?
     Wielu młodym ludziom wydaje się, że seniorzy nie radzą sobie w Internecie. Niestety nie wiedzą tego, że zanim przeszliśmy na emeryturę, to przez 20 lat mieliśmy na biurku w pracy  komputer….

   Przez ostanie 20 lat, każdy z nas posługiwał się w pracy komputerem. Dlatego wiemy doskonale do czego służy Internet. Ciekawe jest jednak to, jak go dzisiaj wykorzystujemy.
Okazuje się, że 13% z nas regularnie robi w nim zakupy. Poza tym staramy się zdobyć informacje o emeryturach, przepisach prawnych oraz zdrowiu. Wielu z nas korzysta również z serwisów randkowych. Interesują nas także treści zawarte na youTube oraz codzienne serwisy informacyjne. Przy komputerze zazwyczaj spędzamy 2 do 4 godzin dziennie. Ciekawe jest to, że z Internetem częściej łączymy się za pomocą smartfonu, niż tradycyjnego komputera.

   I tutaj należą się pozdrowienia dla niedowierzającej młodzieży!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego