Wielkopolski Portal Senioralny

Tydzień Seniora w Buku

Tydzień Seniora w Buku
     Pierwszy października jest Międzynarodowym Dniem Osób Starszych. Dlatego coraz więcej miast organizuje wydarzenia poświęcone seniorom. Wkrótce przekonają się o tym mieszkańcy Buku.

   Władze Miasta i Gminy Buk w Powiecie Poznańskim przygotowały dla swoich seniorów liczne atrakcje. W poniedziałek 30 września rozpocznie się bowiem Tydzień Seniora. Tego dnia o godz. 11.00. w kinie Wielkopolanin nastąpi uroczyste jego rozpoczęcie połączone ze specjalnym seansem filmowym. Natomiast o godz. 16.00 w dawnej synagodze otwarta zostanie wystawa rękodzieła. Następnego dnia, w tym samym miejscu, odbędzie się wykład dotyczący nieuczciwych umów cywilno-prawnych oraz warsztaty ze stylistką. W środę 2 października odbędzie się „Podróż do środka Ziemi”, czyli zwiedzanie Kopalni Soli w Kłodawie. Kolejnego dnia bedą miały miejsce warsztaty lepszego zapamiętywania oraz wykład o kosmetykach naturalnych. Na zakończenie wydarzenia w piątek 4 października odbędzie się występ zespołu „Senioritki” oraz wspólna zabawa nazwana Senioroteką.

   Więcej informacji znajduje się na zamieszczonym poniżej plakacie.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego