Wielkopolski Portal Senioralny

„Smaki Regionów” w Poznaniu

„Smaki Regionów” w Poznaniu
   Każdy region ma swoje lokalne przysmaki. Podczas najbliższych targów będzie można spróbować regionalnych potraw i wyrobów  z całej Polski.

     Od pewnego czasu zwracamy dużą uwagę na jakość żywności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą wyroby regionalne. Właśnie dlatego od kilku lat Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują imprezę poświęconą promocji tych wyrobów. W tym roku targi Smaki Regionów potrwają trzy dni i rozpoczną się w sobotę 28 września. Pojawią się na nich producenci z każdego zakątka Polski. W tym roku ich liczba będzie rekordowa, bo wyniesie ponad 200 wystawców. Zwiedzający będą mogli spróbować, ale także kupić ekologiczne wędliny, regionalne miody, alkohole i inne przysmaki. Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia i pokazy. Między innymi odbędą się pokazy kina kulinarnego oraz finał „Bitwy regionów”, czyli kulinarnej potyczki kół gospodyń wiejskich z całej Polski. Na scenie kulinarnej prezentacje będą również prowadzić znani kucharze.

      Targi Smaki Regionów potrwają od soboty 28 do poniedziałku 30 września. W weekend czynne będą od godz. 10 do 18. W poniedziałek o godzinę krócej. Wstęp jest bezpłatny.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

8 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego