Wielkopolski Portal Senioralny

Irena Santor zaprasza na koncert w Gnieźnie

Irena Santor zaprasza na koncert w Gnieźnie
     Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki w tym roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z publicznością, podczas specjalnej trasy koncertowej.

    Irena Santor jest osobą wyjątkową. Karierę rozpoczęła w Zespole Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Jednak szybko postanowiła występować samodzielnie. Nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", czy "Embarras". Kryształowo czysty głos i kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę ponadczasową. W tym roku Irena Santor obchodzi jubileusz 60. lat pracy estradowej. Z tej okazji przygotowała trasę koncertową pod nazwą „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”. Ten wyjątkowy koncert tworzą piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor. Znalazły się w nim znane przeboje, które są szczególnie ważne w jej drodze artystycznej. Muzyczną podróż dopełniają opowieści i wspomnienia Jubilatki.

    Koncert odbędzie się w Gnieźnie w piątek 28 września o godz. 18.00 w Auli Szkoły Pomnik przy ul. Kostrzewskiego 3. Bilety nie są tanie, gdyż kosztują 85 zł.  Można je kupić w Internecie na stronach: biletyna.pl, ebilet.pl, empikbilety.pl, kupbilecik.pl oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży w salony EMPIK ul. B. Chrobrego 1 i Galeria Piastova ul. Witkowska 1.
 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego