Wielkopolski Portal Senioralny

XIX Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE

XIX Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE
       Po raz 19 publiczność z wielu wielkopolskich miejscowości będzie mogła podziwiać tancerzy z całego świata.

    Podczas Przeglądu swoje umiejętności zaprezentuje trzystu tancerzy i muzyków z Bułgarii, Gruzji, Węgier, Indii, Kolumbii oraz Polski. Wystąpią oni w Poznaniu, Swarzędzu, Nowym Tomyślu, Grodzisku Wielkopolskim, Lesznie, Luboniu, Damasłwaku, Swarzędzu, Wronkach i Wrześni. Oprócz koncertów przewidziano warsztaty ludowe dla dzieci. Pierwszy koncert odbędzie się w sobotę 10 sierpnia o godz. 17.00 w Domu Kultury w Nowym Tomyślu. Tego samego dnia o godz. 18.00 będzie można podziwiać zespoły ludowe na Rynku w Grodzisku Wielkopolskim. W niedzielę 11 sierpnia artyści wystąpią o godz. 17.30. w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku. Natomiast w poniedziałek 12 sierpnia o godz. 18.00 w Parku Wilsona w Poznaniu odbędzie się koncert inauguracyjny „Biesiada ludowa”.  Następnego dnia uczestnicy Przeglądu zaprezentują się mieszkańcom Leszna. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 na Rynku. Natomiast w czwartek 15 sierpnia odbędą się dwa koncerty. Pierwszy o godz. 16.30 w amfiteatrze we Wrześni, a drugi o 18.30 na Placu Targowym we Wronkach. Następnego dnia muzycy i tancerze wystąpią o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Luboniu.

    Przegląd Folkloru zakończy się koncertem finałowym, który odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia w Swarzędzu na parkingu przed pływalnią. Uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatne. Szczegółowy program znajduje się na TUTAJ.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego