Wielkopolski Portal Senioralny

Koncert – „Dawnych wspomnień czar”

Koncert – „Dawnych wspomnień czar”
     Pod takim tytułem odbędzie się w Swarzędzu koncert muzyczny. Wystąpi Urszula oraz zespół No To Co.

    Już tradycją stało się, że latem władze Swarzędza zapraszają na plenerowy koncert adresowany głównie do osób starszych.  W tym roku będzie można wysłuchać dwóch znanych gwiazd. Pierwszą będzie Urszula, która znana jest z takich przebojów, jak „Malinowy król”, czy „Konik na biegunach”. Zaraz po niej wystąpi zespół No To Co, którego pamiętamy m.in. z takich przebojów jak „Po ten kwiat czerwony” i „Pożar w Kwaśniewiczach.

    Organizatorem imprezy jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Koncert rozpocznie  się w niedzielę 28 lipca o godz. 15.00. na Scenie nad jeziorem przy ul. Kosynierów 1. Wstęp jest bezpłatny.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę