Wielkopolski Portal Senioralny

Konin - stare melodie

Konin - stare melodie
Seniorzy z Konina co tydzień spotykają się na zabawie tanecznej przy przebojach muzycznych z lat ich młodości.

Od dwóch lat konińscy seniorzy mają swoje miejsce, gdzie mogą miło spędzić czas. W każdy wtorek w restauracji "Stylowa" odbywa się spotkanie taneczne przy starych piosenkach. Impreza wzorowana jest na popularnych w minionych latach dancingach. Różnica jest tylko taka, że wówczas do tańca przygrywał zespół muzyczny, a obecnie muzykę prezentuje DJ Edward Majer. Ale, czy to komuś przeszkadza w dobrej zabawie? Zapewnie nie, skoro zawsze przychodzi wielu konińskich seniorów. Restauracja "Stylowa" znajdująca się przy Hotelu "Konin" na ul. Dworcowej 13 zaprasza na zabawę w każdy wtorek o godzinie 19.00.

 W Konie z myślą o seniorach działa również Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Rada Seniorów przy Urzędzie Miasta.

27 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego