Wielkopolski Portal Senioralny

Swarzędz – lato seniorów

Swarzędz – lato seniorów
     Wiele osób starszych nigdzie nie wyjeżdża na wakacje. Z myślą o nich w Swarzędzu zorganizowano wiele atrakcyjnych zajęć.

    W lipcu i sierpniu od poniedziałku do piątku seniorzy ze Swarzędza nie będą się nudzić. Z myślą o tych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają przygotowano codzienne atrakcyjne warsztaty. Od 15 do 19 lipca będzie trwał tydzień melomana. Następnie przygotowano tydzień filmowo – podróżniczy. Od 22 do 26 lipca seniorzy zdobędą informacje o zdrowym odżywianiu. Natomiast w sierpniu kolejne tygodnie będą poświęcone warsztatom fakultatywnym, działaniom artystycznym, profilaktyce i integracji. Ostatnie spotkania będą poświęcone poznawaniu Swarzędza.

    Wszystkie zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 14 w Centrum Aktywności Seniora na ul. Piaski 4. Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów 505 912 370 oraz 504 932 301.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego