Wielkopolski Portal Senioralny

Dni Jezior Wolsztyńskich

Dni Jezior Wolsztyńskich
    Wolsztyn słynie tylko ze wspaniałych parowozów, ale również ma ciekawe jeziora. Warto tam przyjechać pod koniec lipca.

    Po raz kolejny w Wolsztynie odbędzie się impreza promująca walory turystyczne jezior wolsztyńskich. W tym roku odbędą się one w weekend 20 i 21 lipca. Podczas imprezy odbędzie się przegląd piosenki turystycznej i szantowej, konkurs pływania na byle czym, parada łodzi i pokaz sztucznych ogni. Być może największą atrakcją będzie kulinarne show „Zarybieni”. Nie zabraknie także koncertów muzycznych. A wszystko odbywać się będzie w Parku Miejskim w Wolsztynie. Wstęp jest bezpłatny.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego