Wielkopolski Portal Senioralny

Osieczna ma swoje własne 1000 plus

Osieczna ma swoje własne 1000 plus
     Ostatnio wiele grup społecznych w Polsce otrzymało dodatkowe pieniądze. Ale wyjątkowy prezent seniorom sprawiły władze wielkopolskiej Osiecznej.

    Mieszkańcy, którzy ukończyli 75 lat otrzymują właśnie od samorządu jednorazowe świadczenie w wysokości 1 000 zł. W tym roku na dodatkowe środki może liczyć 350 osób. Najprawdopodobniej to zupełnie nowatorski pomysł w skali całego kraju. Warto, aby inne wielkopolskie samorządy podchwyciły takie rozwiązanie. Osieczna jest gminą miejsko-wiejską położoną w powiecie leszczyńskim. Zamieszkuje ją 2 300 mieszkańców.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego