Wielkopolski Portal Senioralny

Kaliskie lato muzyczno-filmowe

Kaliskie lato muzyczno-filmowe
    Podczas wakacji mieszkańcy Kalisza będą mogli z darmo wysłuchać dziesięciu koncertów muzycznych oraz obejrzeć dziewięć filmów.

    Już tradycją stało się podczas wakacji na Rynku Głównym odbywają się koncerty muzyczne oraz projekcje filmowe. W każdy piątek lipca i sierpnia o godz. 19.00 będzie można wysłuchać różnorodnych koncertów muzycznych. Organizatorzy zaprosili przedstawicieli muzyki popularnej, jazzowej, piosenki poetyckiej oraz muzyki klasycznej. Na początek wystąpi zespół „Trubadurzy”. Natomiast w każdą wakacyjną sobotę o godz. 22.00 rozpocznie się seans filmowy. Repertuar będzie również zróżnicowany. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.


Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego