Wielkopolski Portal Senioralny

Nagroda dla „Sanatorium miłości”

Nagroda dla „Sanatorium miłości”
     Podczas międzynarodowych targów telewizyjnych w Budapeszcie polski program o seniorach został uznany za najlepszy w Europie Środkowo-Wschodniej.

    „Sanatorium miłości” jest autorskim programem TVP. Oznacza to, że nie powstał na licencji zakupionej w innym kraju. Program spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem widzów. Nagroda na targach w Budapeszcie potwierdza jego atrakcyjność. Bohaterami cyklu są samotni seniorzy, którzy podczas pobytu w sanatorium starają się znaleźć partnera. Telewizje na całym świecie próbują dostosować się do zmian demograficznych. Żyjemy dłużej i jesteśmy bardziej aktywni. Już teraz prawa do realizacji swoich wersji „Sanatorium miłości” chcą kupić m.in. Niemcy, Turcja, Słowacja, USA, Kanada, Ukraina, Wielka Brytania, Hiszpania i Gruzja. Otrzymana nagroda zapewne jeszcze bardziej zwiększy zainteresowanie polskim formatem. A póki co TVP na jesień przygotowuje kolejną edycję programu.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego