Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – koncerty sołackie

Poznań – koncerty sołackie
    Lato w mieście nie musi być nudne. Jak co roku w Parku Sołackim będzie można bezpłatnie wysłuchać ciekawych koncertów.

    Już tradycją stało się, że na tarasie restauracji Meridian’s latem odbywają się ciekawe koncerty. Prezentowana muzyka jest różnorodna. Będzie można wysłuchać piosenki literackiej i popularnej, muzyki klasycznej, jazzowej, bluesowej i oczywiście operetkowej. Koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia oraz w pierwszą niedzielę września. Zawsze rozpoczynać się będą o godz. 18.00 na tarasie hotelu. W razie deszczu odbywać się będą pod zadaszeniem. Wstęp jest bezpłatny.

    Organizatorem cyklu muzycznych spotkań jest Rada Osiedla Sołacz i Towarzystwo Przyjaciół Sołacza oraz Restauracja Meridian's. Natomiast organizatorem koncertu finałowego jest Teatr Muzyczny w Poznaniu.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego