Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański – „Pałac ze sztuką”

Powiat Poznański – „Pałac ze sztuką”
    Koncert muzyki operowej i filmowej, przedstawienia teatralne i warsztaty taneczne. To wszystko oraz inne atrakcje czekają na uczestników imprezy w Nieszawie koło Murowanej Gośliny.

    Lato sprzyja imprezom plenerowym. Dlatego warto wybrać się, również ze swoimi wnukami, na niecodzienną imprezę. W dużym parku przylegającym do pałacu w Nieszawie będzie sporo atrakcji. Na początek odbędą się warsztaty taneczne  z Blanką Rishe, która poprowadzi naukę kilku tańców z różnych kręgów kulturowych. Następnie będzie można wysłuchać  muzyki operowej, operetkowej, musicalowej i filmowej. Wykonawcami będą Agnieszka Sokolnicka, Giselle Czureja oraz Wojciech Sokolnicki. Podczas imprezy odbędą się również dwa spektakle teatralne w wykonaniu Asz Teatru.  Pierwszym będzie bajka dla dzieci, a drugim musical na motywach przedwojennych filmów komediowych. Dla uczestników przygotowano darmowe kiełbaski  i parowane pyry z gzikiem po poznańsku.

    Impreza odbędzie się w niedzielę 30 czerwca w parku przy pałacu w Nieszawie koło Murowanej Gośliny. Rozpocznie się o godz. 11.30. i potrwa do 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem jest Fundacja ARS BONITAS przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Powiatu Poznańskiego.

212 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę