Wielkopolski Portal Senioralny

Powiat Poznański – „Pałac ze sztuką”

Powiat Poznański – „Pałac ze sztuką”
    Koncert muzyki operowej i filmowej, przedstawienia teatralne i warsztaty taneczne. To wszystko oraz inne atrakcje czekają na uczestników imprezy w Nieszawie koło Murowanej Gośliny.

    Lato sprzyja imprezom plenerowym. Dlatego warto wybrać się, również ze swoimi wnukami, na niecodzienną imprezę. W dużym parku przylegającym do pałacu w Nieszawie będzie sporo atrakcji. Na początek odbędą się warsztaty taneczne  z Blanką Rishe, która poprowadzi naukę kilku tańców z różnych kręgów kulturowych. Następnie będzie można wysłuchać  muzyki operowej, operetkowej, musicalowej i filmowej. Wykonawcami będą Agnieszka Sokolnicka, Giselle Czureja oraz Wojciech Sokolnicki. Podczas imprezy odbędą się również dwa spektakle teatralne w wykonaniu Asz Teatru.  Pierwszym będzie bajka dla dzieci, a drugim musical na motywach przedwojennych filmów komediowych. Dla uczestników przygotowano darmowe kiełbaski  i parowane pyry z gzikiem po poznańsku.

    Impreza odbędzie się w niedzielę 30 czerwca w parku przy pałacu w Nieszawie koło Murowanej Gośliny. Rozpocznie się o godz. 11.30. i potrwa do 18.00. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem jest Fundacja ARS BONITAS przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Powiatu Poznańskiego.

4 komentarzy

 • Oftocg
  Oftocg niedziela, 28 maj 2023 17:50 Link do komentarza

  Gmvynu pgmtz https://gxsidfus.com/ Echrie Rhdbgx Hwwdad

 • Ksolio
  Ksolio piątek, 26 maj 2023 08:22 Link do komentarza

  buy ed medication online http://ordergnonline.com/ o

 • Draxali
  Draxali czwartek, 18 maj 2023 18:14 Link do komentarza

  Analysis of MDA MB 231 subclones revealed that hypoxia markedly increased the percentage of ALDH NTC and sh2О± cells, whereas the hypoxic induction of BCSCs was abrogated in the sh1О± subclone; in contrast, ALDH BCSCs were significantly decreased in the shT1 and shT2 subclones at both 20 and 1 O 2 Fig where to get levitra Patient body habitus can significantly interfere with echo image quality transthoracic approach; more so than with MUGA scans

 • Glalpaw
  Glalpaw środa, 08 luty 2023 07:32 Link do komentarza

  An enlargement of one or more of the parathyroid glands cialis online india

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę