Wielkopolski Portal Senioralny

Leszno – wakacje w mieście

Leszno – wakacje w mieście
    W wielu miastach przygotowuje się zajęcia dla dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje. Ale po raz pierwszy pomyślano również o seniorach.

    Z inicjatywy Miejskiej Rady Seniorów władze Leszna postanowiły zorganizować zajęcia dla seniorów, którzy w wakacje pozostają w swoich domach. Jest to absolutnie pionierska inicjatywa. W okresie letnim Uniwersytety Trzeciego Wieku maja przerwę wakacyjną. Zapewne podobnie jest w klubach seniora. Pewna grupa starszych osób okres wakacyjny spędza na działkach. Jest jednak duża grupa seniorów, która z różnych powodów, nigdzie nie wyjeżdża. Właśnie z myślą o nich przygotowano letnie zajęcia. Odbędą się warsztaty plastyczne, projekcje ciekawych filmów, kurs tańca i potańcówki. Nie zabraknie także ciekawych wycieczek. Zdecydowana większość propozycji dla seniorów jest bezpłatna.

422 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę