Wielkopolski Portal Senioralny

Wiosenna Szkoła Wielkopolskich Rad Seniorów

Wiosenna Szkoła Wielkopolskich Rad Seniorów
     W dniach 11 – 13 czerwca w Mikorzynie koło Konina spotkają się przedstawicie Rad Seniorów z całej Wielkopolski. Będą podnosić swoje umiejętności i poznawać ciekawe rozwiązania.

   W naszym regionie działa ponad 30 miejskich i gminnych rad seniorów. Każdego roku powstają kolejne. Ich głównym zadaniem jest reprezentowanie tej grupy społecznej wobec władz swojego miasta, czy gminy. Jednak, aby skutecznie wywiązywać się z powierzonej roli trzeba posiadać odpowiednie umiejętności. Z myślą o ich podnoszeniu powstała idea organizowania kilkudniowych szkoleń. W tym roku odbędą się one po raz trzeci. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak aktywizować seniorów, jak skutecznie współpracować z władzami, i dlaczego rada seniorów powinna istnieć w mediach cyfrowych.

    Wiosenna Szkoła Wielkopolskich Rad Seniorów od samego początku organizowana jest przez Fundację „Zaczyn” przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego