Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - „Powstańcza opowieść”

Poznań - „Powstańcza opowieść”
    Cały czas obchodzimy 100 rocznicę zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji przygotowano specjalny koncert.

     Prezydent Miasta Poznania zaprasza seniorki i seniorów z wnukami, a także rodziny z dziećmi oraz wszystkich chętnych na koncert pt. „Powstańcza opowieść”. Będzie to wydarzenie artystyczne z udziałem muzyków, aktorów  i rekonstruktorów. Historia powstania wielkopolskiego 1918-1919 roku zostanie zilustrowana wyjątkowymi aranżacjami pieśni patriotycznych bezpośrednio związanych z Wielkopolską oraz tych znanych w całej Polsce. Poszczególne utwory nie będą osobnymi wykonaniami, ale zostaną połączone tytułową „powstańczą opowieścią”. Widzowie dzięki udziałowi rekonstruktorów będą mogli obserwować żywe obrazy wydarzeń rozgrywających się na frontach zwycięskiego zrywu.

     Bezpłatne wejściówki na koncert będzie można odebrać w dniach 15  -  17 maja w godz. od 10.00 do 18.00 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44.  Natomiast sam koncert odbędzie się w poniedziałek 20 maja o godz. 17.00 w Auli Artis Collegium Da Vinci w Poznaniu, przy ul. Kutrzeby 10.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego