Wielkopolski Portal Senioralny

Swarzędz – spotkanie zespołów muzycznych

Swarzędz – spotkanie zespołów muzycznych
     Już po raz 11 w podpoznańskim Swarzędzu wystąpią seniorskie zespoły śpiewacze z całej Wielkopolski.

     Nie od dzisiaj wiadomo, że wiele starszych osób lubi piosenki i to głównie te z ich młodości. Wkrótce seniorzy ze Swarzędza będą mieli okazję do wspólnego ich śpiewania. Na zaproszenie Ośrodka Kultury i Sekcji Regionalnej Olszyna do Swarzędza przyjadą zespoły seniorskie z całej Wielkopolski. Celem spotkania jest zaprezentowanie dorobku artystycznego poszczególnych zespołów i wspólne, wiosenne ich śpiewanie. XI Swarzędzkie Spotkanie Zespołów Seniorskich „Powspominamy i zaśpiewamy… z Olszyną” odbędą się w tym roku w plenerze. Muzycy wystąpią na scenie nad Jeziorem w Swarzędzu, przy Pływalni Wodny Raj. Wspólne śpiewanie rozpocznie się w sobotę 18 maja o godz. 14.00. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego