Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – potańcówka sentymentalna

Poznań – potańcówka sentymentalna
    Taniec dla wielu z nas jest relaksem. Innym przypomina młodość. A dla kolejnych z nas jest po prostu możliwością zawarcia nowych przyjaźni.

    Właśnie taką możliwość uzyskają osoby, które przyjdą do poznańskiego Domu Tramwajarza na „Potańcówkę z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną”. Odbędzie się ona z okazji Dni Jeżyc, czyli jednej ze starszych dzielnic Poznania. Orkiestra z Warszawy specjalizuje się w melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Inspirują ich piosenki i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran, czy Mieczysława Fogga oraz wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego. Potańcówka rozpocznie się wprawkami tanecznymi pod okiem instruktorów, którzy poprowadzą seniorów również w trakcie koncertu Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.

    Impreza rozpocznie się w sobotę 11 maja o godz. 18.00. w poznańskim Domu Tramwajarza na ul. Słowackiego 22. Wstęp jest bezpłatny.


Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego