Wielkopolski Portal Senioralny

Stanisława Celińska w Przeźmierowie

Stanisława Celińska w Przeźmierowie
     „Malinowa” to tytuł najnowszej płyty Stanisławy Celińskiej – znakomitej aktorki i charyzmatycznej piosenkarki.

    Zadebiutowała w teatrze w 1968 roku. Rok później ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie pod kierunkiem Ryszardy Hanin. Wielokrotnie brała udział w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. I właśnie jako wokalistka zdobyła największą sławę. Jej najnowsza płyta „Malinowa” otrzymała w tym roku nagrodę Fryderyka. Podczas koncertu będzie można usłyszeć piosenki zarówno z najnowszej płyty, jak i te starsze.

     Stanisława Celińska wystąpi w piątek 17 maja o godz. 19.00. w pod poznańskim Centrum Kultury w Przeźmierowie. Bilety nie są tanie, bo kosztują 70 zł. 

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę