Wielkopolski Portal Senioralny

Kościan – koncert operetkowy

Kościan – koncert operetkowy
     Wielu z nas lubi piosenki pochodzące z operetek. Mieszkańcy Kościana wkrótce będą mogli przypomnieć sobie największe przeboje tego gatunku.

    W repertuarze koncertu znajdą się znane i lubiane utwory operetkowe: "Brunetki, blondynki", "O, Bajadero", "Przetańczyć całą noc", "Graj Cyganie", "Usta milczą" i wiele, wiele innych. Piosenkom towarzyszyć będą także pokazy tańca. Nie zabraknie czardasza, polki, czy can-cana.  W specyficzny nastrój wprawią nas wokaliści Bartosz Kuczyk, Agnieszka Gabriela Wawrzyniak i Klaudiusz Kapłon. Natomiast swój kunszt taneczny zaprezentuje pochodząca z Kijowa Marina Ostapei. Koncert odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 17.00. Kościańskim Ośrodku Kultury na ul. Mickiewicza 11. Bilety są w cenie 38 zł.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

73 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę